מדביר טרמיטים

14 ביולי 2014
  • יש לך טרמיטים בבית? מזיקי עץ?
  • מעוניין להיפתר מהמזיקים בצורה יסודית?
  • מחפש פתרון מהיר, יעיל ואפקטיבי (ובמחיר משתלם)?

 

'ציוס המדביר' הינו מדביר טרמיטים מומחה, עם שנים של ניסיון. הדברה איכותית לכל סוגי המזיקים, עם תוצאות מיידיות ובמחיר משתלם במיוחד. לא צריך להמשיך לסבול! התקשר עכשיו לתיאום הדברה מקצועית!

 

>> למידע נוסף בנושא הדברת טרמיטים – לחץ כאן

>> מה זה מזיקי עץ? לחץ כאן למידע נוסף

 

'ציוס המדביר' : מדביר טרמיטים מקצוען

רוצים להדביר טרמיטים בצורה יסודית? הגעתם אל הכתובת הנכונה. 'ציוס המדביר' מבצע הדברת טרמיטים חזקה, יסודית ויעילה בכל רחבי הארץ.


צפה עכשיו
– הדברת טרמיטים – סרטון הדגמה (01:20)


צפה עכשיו
(סרטון המשך) – ריסוס חומר מיוחד להדברת הטרמיטים (01:16)


מה עושים כשמגלים טרמיטים?

את הטרמיטים מגלים, בדרך כלל, רק לאחר שנעשו הנזקים. הם מתיישבים בתוך העץ עצמו וניזונים ממנו. הם אוכלים את חלקו הפנימי של הרהיט או של המשקוף ויכולים לגרום לנזקים חמורים ביותר.


הטרמיטים מכלים כל פיסת עץ

הקיץ בא, ועמו המזיקים הרבים כולל הטרמיטים. הסכנה הגדולה בטרמיטים בבית ובחצר טמונה בתזונה שלהם: הטרמיטים אוכלים תאית עץ. הם זוללים כל מוצר מעץ כמו רהיטים, משקופים, קירות, ארונות מטבח וכו'…

 
הטרמיטים יוצרים לעצמם מחילות בכל חפץ מעץ שהם מוצאים, ומחוללים בו שמות. הם לא מסיימים עד שהחפץ מחוסל על ידם לחלוטין.

הטרמיטים מתרבים מהר, וביכולתם לגרום פוגרום. ללא טיפול עלולים להיות מיליוני טרמיטים בבתים ובחצרות. לכן חשוב לטפל בבעיית הטרמיטים מיד כשמגלים אותם,  ולהזמין בדחיפות מדביר טרמיטים מקצועי.


'ציוס המדביר' – מדביר טרמיטים מיומן

שיטת ההדברה של 'ציוס המדביר' מכוונת אל מרכזי הפעילות בלבד, וכוללת את איתור קני הטרמיטים, קידוח חורים מיוחדים בקנים, והזרקת חומר עם פיתיון מורעל לתוך הקנים. הטרמיטים יגעו בפתיון המורעל וישאו אותו כהרגלם אל המלכה בקן, ובכך הם יהרגו אותה. כעבור מספר שבועות לאחר ההדברה ימותו כל הטרמיטים מתחת לפני האדמה.

'ציוס המדביר' הינו מדביר מוסמך ומורשה, בעל תעודות ממשרד הבריאות ומשרד הגנת הסביבה. עובד רק עם חומרי הדברה ידידותיים המורשים כחוק, מותאמים להדברת  טרמיטים, ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

להזמנת מדביר טרמיטים ניתן לפנות 24 שעות ביממה, כל השבוע, עד כניסת השבת, והחל ממוצאי שבת. המחירים נוחים, היחס אדיב, והאחריות למספר שנים.

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...