הדברת נמלים

14 ביולי 2014
  • מצאתם קן נמלים בבית? במטבח? בגינה שלכם?
  • רוצים בית נקי מנמלים וג'וקים?
  • מחפש פתרון מהיר במיוחד, יעיל ואפקטיבי? (עם אחריות)

 

'ציוס המדביר' הינו מומחה בתחום של הדברת נמלים והדברת טרמיטים. הדברה איכותית לכל סוגי הנמלים עם תוצאות מיידיות, במחיר אטרקטיבי. אל תיתן לנמלים להתרבות, התקשר עוד היום לקבלת שירות מקצועי מכל הלב!

 

>> למידע נוסף בנושא הדברת טרמיטים – לחץ כאן

>> למידע נוסף אודותינו לחץ כאן


צפו עכשיו
– הסבר קצר אודות הדברת נמלים (01:01)


>> ליצירת קשר לחצו כאן


ציוס המדביר – הצלחה מובטחת בהדברת נמלים

מחפשים מדביר נמלים מקצועי? 'ציוס המדביר' מתמחה בתחום של הדברת נמלים בבית, עם 100% הצלחה, ואחריות למשך חצי שנה.

 

הנמלים מתרבות במהירות עצומה

מצאתם קן נמלים בבית? הדבר לא מבשר טובות. אחריו יקומו עוד רבים, מהר מכפי שאתם מתארים לעצמכם. הנמלים משתקעות בכל חור ובכל פינה אפשרית. קן נמלים בבית – מחייב להזמין מדביר נמלים מיומן, ויפה שעה אחת קודם.

 

הדברת נמליםנמלים – בחצר ובמטבח

בעבר הנמלים הופיעו כמעט רק על פני האדמה. במהלך השנים הן הצליחו ליצור לעצמן תנאי קיום גם ברבי קומות, והן משתקעות בבתים ומתרבות בהם, כאילו זו קרקע פוריה.

הנמלים המחפשות מקור מזון לשם מחייתן נוהגות להשתקע על פי רוב במטבח ובפינת האוכל.  בבתי קרקע יש נוכחות בולטת מאוד של נמלים בחצרות.

 

מדביר נמלים – יעצור את הנזקים

הנמלים עושות נזקים בבית: הן גורמות לנזק אסתטי, תברואתי והיגייני. הן מקלקלות ומשחיתות את האוכל, מלכלכות את הארונות, מתבייתות על השיש, ומפריעות להכין אוכל טרי ונקי. הנמלים מתרבות מהר מאוד, וקן נמלים יכול להכיל אלפי נמלים ואף מאות אלפים. כשהלהקה גדולה היא עלולה ליצור חורים של ממש בכל פינה בה היא מקימה קן, לפרק חלק מהריצוף, לפורר חפץ או קיר.

 

הדברת נמלים בבית – בשעה וחצי בלבד! (תוצאות מיידיות)

'ציוס המדביר' – מנוסה בפתרונות הדברה לקני נמלים. לאחר איתור הקן, נעשית הדברה באמצעות ריסוס.  'ציוס המדביר' עובר עם בעל הדירה ברחבי הבית, מראה לו היכן בדיוק יש קני נמלים, והיכן יתבצעו עבודות ההדברה.

אצל 'ציוס המדביר' הדברת נמלים בבית אינה מטריחה את המשפחה. כל שצריך לעשות זה רק לפנות את השיש במטבח. משך ההדברה מהיר מאוד – כעבור שעה וחצי מסתיימות העבודות,   ניתן לשוב הביתה, להעביר סמרטוט על השיש, תם ונשלם.

 

הדברת נמלים בבית – עם חומרי הדברה ידידותיים
'ציוס המדביר' – מדביר נמלים מומחה, מוסמך ומורשה לעבודות הדברה, עם כל התעודות הנחוצות ממשרד הגנת הסביבה ומשרד הבריאות. ההדברה נעשית אך ורק בחומרים ידידותיים ומורשים בחוק על ידי המשרד להגנת הסביבה. הטיפול מיידי, המחירים נוחים, וניתן לבצע הזמנות כל ימות השבוע, יום ולילה, למעט בשבתות וחגים.

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...