הדברת מקקים

22 במאי 2014

נתקלתם במקקים בבית? אל דאגה. תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת הדברה, שירותים הכוללים חומרי הדברה מיוחדים העוזרים למנוע את חזרתם של המקקים אל הבית. ישנם סוגים שונים של מקקים ואפשר למצוא אותם, ובמיוחד במהלך הקיץ, כמעט בכל מקום. הם אוהבים סביבה חמה ולחה וגם נמשכים למקומות שיש בהם מזון. הם אוהבים לשהות גם בפחי האשפה, בארונות ואפילו מתחת למרצפות. לאחר שזיהיתם מקקים בבית, חשוב לפנות בהקדם לשירותי ההדברה כדי למנוע את התרבותם וחזרתם בעתיד.

כיצד מתמודדים נכון עם המקקים

בדומה להתמודדות עם המזיקים האחרים, גם כאן מוצעות שיטות הדברה שונות. אולם, לפני שבוחרים בהדברה, חשוב לזכור שגם למניעה ישנו תפקיד חשוב. יש לדאוג לשמור על הניקיון במטבח ובבית בכלל וגם לאטום היטב סדקים ובורות ביוב. אפשר למצוא בשוק כיום מגוון רחב מאד של חומרי ריסוס המוצעים לקהל הרחב. חומרים אלה אינם עוזרים למנוע את חזרתם של המקקים אלא מטפלים באופן נקודתי ורגעי בתופעה. במסגרת הפתרונות המוצעים כיום בתחום הדברת המקקים, אפשר למצוא את ההדברה הכימית, המתאימה בעיקר במקרים בהם כמות המקקים היא רבה מאד. כשבוחרים באפשרות כזו נדרשים תושבי הבית לפנות אותו לכמה שעות שכן מדובר בחומרים רעילים מאד. כשכמות התיקנים היא קטנה באופן יחסי, אפשר להשתמש בפיתיונות רעל מיוחדים, שאותם מפזרים במקומות שונים בבית. התיקנים אוכלים את הפיתיון, והתיקן האחר שאוכל את גופת התיקן המת, מושמד גם הוא. גם כאן מותאם סוג ההדברה לסוג המקק על מנת להציע את המענה המדויק ביותר העוזר להיפטר מהמזיק אחת ולתמיד.

הדברת מקקים בעזרתם של מקצוענים

חברת ציוס המדביר מציעה לכם פתרונות מתאימים שיעזרו לכם להיפטר מהמקקים המאיימים. החברה כוללת צוות מקצועי ומיומן, העומד לרשותכם בכל עת ועושה כמיטב יכולתו כדי להציע לכם את המענה המדויק והנכון.
חברת ציוס מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי הדברה מסוגים שונים, העוזרים להתמודד עם מזיקים, כמו נמלים, עכברים, פרעושים וגם טרמיטים. כדי למנוע את חזרתם של המקקים או המזיקים האחרים, משתמש צוות החברה בחומרים מיוחדים ובכלים מתקדמים במיוחד העוזרים בכך.

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...