הדברת מכרסמים

14 ביולי 2014
  • ראיתם מכרסמים בבית? עכבר? חולדה? (לא עלינו)
  • רוצים בית נקי ממכרסמים?
  • מחפשים פתרון חזק, מהיר ואפקטיבי?

 

'ציוס המדביר' מתמחה בין השאר בתחום של הדברת מכרסמים, כולל עכברים, חולדות, חולדים ועוד. הדברה איכותית לכל סוגי המכרסמים עם תוצאות מיידיות (מחיר אטרקטיבי). מכרסמים מעבירים מחלות ולכן לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים. התקשרו עכשיו, שירות מכל הלב!

 

>> למידע נוסף בנושא הדברת חולדים וחפרפרות – לחץ כאן

>> למידע נוסף אודותינו לחץ כאן

 

צפו עכשיו – הסבר קצר אודות הדברת מכרסמים (01:01)


>> ליצירת קשר לחצו כאן


'ציוס המדביר' – מומחה בהדברת מכרסמים

מעונינים להיפטר מעכברים, חולדות ומכרסמים אחרים?

'ציוס המדביר' מספק שירות מהיר ויעיל של הדברת מכרסמים.

 

המכרסמים משחיתים חפצים ומזון

עכברים וחולדות הם מכרסמים נפוצים בארץ, ונמצאים בשטח כל ימות השנה. הם פעילים בעיקר בבתי קרקע, חצרות, בניני מגורים ובתי עסק. מהרגע שהם מגיעים אל מבנה שאנשים שוהים בו מתחילה הקטסטרופה. העכברים והחולדות מכרסמים בלי אבחנה ובלי גבול כל דבר שהם נתקלים בו,  כגון : ריהוט, אוכל ובגדים. הם גורמים לבני הבית נזקים כלכליים כבדים בתוך זמן קצר.

 

נזקים תברואתיים והעברת מחלות

המכרסמים גורמים גם לנזקים תברואתיים חמורים, בשל המגע הישיר שלהם עם המטבח והאוכל, ועקב ההפרשות הרבות שהם מותירים אחריהם. אם לא די בכל אלו – המכרסמים מסוכנים לבני אדם, תוקפים בנשיכות כואבות, ועלולים להעביר מחלות קטלניות כמו כלבת ופוליו. לכן חשוב לבצע הדברת מכרסמים מייד שמתגלה דבר קיומם בבית.

 

הדברה ידידותית לסביבה

'ציוס המדביר' מנוסה בהדברת מכרסמים. שיטות ההדברה הן באמצעות מלכודות דבק עם פיתיון,  הניצבות במקומות מסתור הרחק מילדים, או באמצעות תיבות האכלה מיוחדות, שבתוכן נמצא הפיתיון. התיבות בנויות כך שילדים לא יוכלו להיחשף לפיתיון. ברוב המקרים ישנו שילוב בין שתי השיטות, בהתאם לסיטואציה.

'ציוס המדביר' מוסמך ומורשה להדברה מקצועית, בעל תעודות ממשרד הבריאות ומשרד הגנת הסביבה. מבצע הדברת מכרסמים יסודית, מעניק אחריות למספר חודשים, ומשתמש בחומרים ידידותיים, באישור המשרד להגנת הסביבה.

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...