הדברת טרמיטים

22 במאי 2014
  • יש לך טרמיטים במשקופים? בתוך הרהיטים?
  • תעלות בוץ בתוך הבית?
  • מחפש פתרון מיידי, יעיל ואפקטיבי לטווח ארוך?


'ציוס המדביר' מתמחה בתחום של הדברת טרמיטים. הדברה איכותית עם תוצאות מיידיות, לכל סוגי העץ ולכל סוגי הרהיטים (במחיר הוגן ומשתלם). אל תמשיך לסבול! חייג עכשיו לקבלת שירות מקצועי מכל הלב!


>> למידע נוסף בנושא הדברת מזיקי עץ – לחץ כאן

>> הדברת נמלים – תוצאות מיידיות (לחץ כאן)

 

הדברת טרמיטיםקשה לראות אותם, ולעיתים אפילו קל לפספס אותם… ובכל זאת, מדובר במזיקים שיכולים לגרום לנזקים חמורים ביותר. הטרמיטים הם יצורים קטנים מאד. הם מתרבים מהר, בונים תעלות בוץ ויכולים ליצור מושבה ענקית הכוללת כמויות עצומות של טרמיטים.

 

ישנם סוגים שונים של טרמיטים בארץ, ואפשר למצוא אותם בעיקר במקומות לחים או רוויים במים. את הטרמיטים מגלים בדרך כלל במשקופים, בתעלות בוץ וברהיטי עץ שונים. התאית שבעץ משמשת כרכיב המזון העיקרי שלהם, ולכן הם בוחרים להתיישב דווקא שם.

 

צפה עכשיו
הדברת טרמיטים בצורה מקצועית ויסודית – (01:40)


צפה עכשיו
הדברת תרמיטים בבית עם נגיעות קשה (02:09)


 
 
 
 
 
 

מה עושים כשמגלים טרמיטים

את הטרמיטים מגלים, בדרך כלל, רק לאחר שנעשו הנזקים. הם מתיישבים בתוך העץ עצמו וניזונים ממנו. הם אוכלים את חלקו הפנימי של הרהיט או של המשקוף ויכולים לגרום לנזקים חמורים ביותר.

 

כשמגלים אותם חשוב לפנות בהקדם האפשרי לחברת הדברה, המתמחה בתחום של הדברת טרמיטים. מכיוון שמדובר במכה קשה מאד, הפנייה המהירה יכולה לעזור להתמודד עם המצב, ובתנאי כמובן שמדובר בחברה מקצועית, המנוסה בהדברה שכזו.

 

ישנם סוגים שונים של חומרים, העוזרים להתמודד עם התופעה, אולם הפתרון הטוב ביותר הוא זיהוי מקום המושבה והקן והדברתם באופן ישיר.

 

שיטה נוספת של הדברת טרמיטים היא באמצעות יצירת גומות סביב הבית והחדרתו של חומר הדברה מיוחד, אותו נושאים הטרמיטים עצמם אל מקום מושבים וגורמים להתפרקותו. רק מדביר מוסמך ובעל רישיון מתאים יכול להציע את הפתרון היעיל ביותר, שיעזור להיפטר מהטרמיטים, הנחשבים למזיקים מאתגרים במיוחד.

 

פנייה לחברת הדברה – כדי להיפטר מהטרמיטים אחת ולתמיד!

 

חברת ציוס המדביר מציעה לכם צוות מקצועי ומוסמך, העומד לרשותכם בכל עת ומספק לכם פתרונות הדברה ברמה גבוהה.

 

החברה עובדת עם מכשור איכותי ועם חומרים מתאימים, העוזרים להיפטר אחת ולתמיד מסוגים שונים של מזיקים, לרבות טרמיטים. שירותי ההדברה של חברת ציוס המדביר הם שירותים מקצועיים מאד והם מותאמים באופן אישי לכל לקוח ולקוח. בין השאר אנו מסייעים לטיפול בנושא של תעלות בוץ בבית.

 

הצוות הוא צוות מיומן, בעל ניסיון רב בהתמודדות מול סוגים שונים של מזיקים וניסיון בעבודה עם חומרי הדברה שונים. אתם מוזמנים לפנות לצוות החברה בכל עת שתרצו, כדי לקבל את המענה המידי שיעזור לכם להיפטר מהמזיקים ולחזור לשגרת חייכם וללא דאגות מיותרות.

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...