הדברת ג'וקים

22 במאי 2014

למרות שהם קטנים ולא ממש מזיקים, הימצאותם במרחב הפרטי והקרוב שלנו גורמת לנו לאי נוחות רבה, ולחלקנו אפילו לחשש גדול. הג'וקים יכולים להופיע בהמוניהם במהלך חודשי הקיץ, אז הטמפרטורות גבוהות מאד והלחות רבה.
 
אפשר למצוא ריכוזים גבוהים שלהם בבניינים בעלי תשתית ישנה או מוזנחת, אבל לא רק. גם בבתים חדשים ובבתי קרקע ניתן לראות אותם, ובמיוחד בשעות הערב. ישנם זנים מסוימים של ג'וקים שמתרבים לאורך כל השנה ומגיעים למקומות שבהם יש מזון. זנים אלה יופיעו במטבח בדרך כלל, ובעיקר בארונות, שבהם נמצא המזון.
 

צפה עכשיו (קשה לצפייה) – מכת ג'וקים במתקן מים – סרטון הדגמה (00:40)


 

הדברה מתאימה לטיפול נכון

 
כדי להיפטר מהג'וקים, חשוב תחילה לזהות את סוג הג'וק עצמו. ישנם סוגים שונים של ג'וקים ולא כל סוג מגיב לכל הדברה. במקביל, חשוב גם להתייחס לתנאי השטח עצמם. יש לבדוק את המקום שבו מעוניינים לבצע את ההדברה וגם את רמת הרגישות שבו. הדברת ג'וקים נעשית אך ורק על ידי מדבירים מקצועיים, בעלי ההכשרה המתאימה והרישיון הנדרש. ההדברה יכולה לכלול חומרים קונבנציונאליים, המוכרים לנו יותר, ולהיעשות בבורות הביוב, בהם מתרכזים ג'וקים רבים, או בארונות המטבח.
 
לאחר תשאול מעמיק, יוכל המדביר לזהות מהיכן מגיעים הג'וקים והיכן כדאי לבצע את ההדברה עצמה. מכיוון שהג'וקים נוטים גם להטיל ביצים באזורים שונים, חשוב לדאוג להיפטר גם מהן. את זאת אפשר לעשות על ידי ריסוס בחומרים מיוחדים למקומות שונים, כמו סדקים בקירות או פינות עמוקות ולמנוע את בקיעתן של הביצים. חלק מחומרי ההדברה האלה הם חומרים רעילים. חשוב להישמע להוראותיו של המדביר לאחר הריסוס ולדאוג לנקות את השטח בהתאם.
 

חברת הדברה מקצועית ומנוסה – זה אנחנו!

 
חברת ציוס המדביר מעמידה לרשותכם פתרונות הדברה ברמה גבוהה שיעזרו לכם להיפטר ממזיקים שונים ולחזור לשגרת חייכם. החברה מעסיקה צוות מקצועי ומיומן מאד, בעל ההכשרה המתאימה, צוות עם ניסיון ויכולת מקצועית ברמה גבוהה.
 
כדי להיפטר מהג'וקים, שולחת החברה ישירות אל המקום, מדביר מוסמך עם מכשור מתאים וחומרי הדברה המסוגלים להתמודד עם הג'וקים בהצלחה. חברת ציוס המדביר זמינה בכל עת לקהל לקוחותיה ועושה ככל שביכולתה כדי להציע את הפתרון הטוב והנכון ביותר.
 
>> לחץ כאן לפרטים נוספים
 

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...