הדברה

19 במאי 2014

הקיץ מביא איתו לא מעט מזיקים, המטרידים את מנוחתנו לא מעט. שירותי הדברה מקצועיים מאפשרים לנו להיפטר ממזיקים אלה אחת ולתמיד, תוך שימוש בחומרים שונים, הנחשבים ליעילים במיוחד. אופי ההדברה נקבע בהתאם למזיק, וסוג ההדברה נקבע גם בהתאם לתנאי השטח. ישנן אינספור של שיטות הדברה. חלקן נחשבות לפרימיטיביות מאד, ואחרות לחדשניות. חשוב לפנות לחברה המתמחה בכך, ולא לנסות לעשות זאת באופן עצמאי.

הדברה יעילה ומתאימה

 

הרגע הזה שבו מגלים בבית ג'וקים גדולים, עכברים או אפילו טרמיטים הוא רגע לא נעים, ונלוות לו תחושה קשה, פעמים רבות. הדבר קורה לא אחת במהלך חודשי הקיץ החמים, וגם בבתי קרקע רבים. בין אם מדובר בהופעת נמלים בכמות רבה מאד, בעכברים, במקקים ובג'וקים מסוגים שונים, שירותי ההדברה יכולים להילחם בתופעה ולעזור לסלק אותם במהרה.

מכיוון שמזיקים רבים נוהגים להתרבות במהירות רבה מאד, ובמיוחד כשתנאי הסביבה נוחים ונעימים להם, חשוב להיפטר מהם כמה שיותר מהר וגם לעשות זאת בעזרתם של החומרים המתאימים, המסוגלים למנוע את חזרתם אל המקום ועל אחת כמה וכמה גם את התרבותם. במקביל, כדאי גם לזכור שסוגים שונים של מזיקים, כמו עכברים וגם חולדות, יכולים להעביר מחלות. אם ישנן חיות מחמד בבית וגם ילדים קטנים, החשיבות להדברה היא רבה עוד יותר.

ומה עושים כשנתקלים בנחשים?

 

גם למצבים אלה ישנו מענה מתאים. שירותי ההדברה עוזרים להיפטר מנחשים ושולחים לוכד נחשים, המגיע אל המקום שבו נמצא הנחש. בעזרת מכשיר מיוחד ובזכות מיומנות רבה מאד וגם לא מעט ניסיון, תופס בעל המקצוע את הנחש. הנחשים נוהגים לשנות את מיקומם במהלך היום ולא פשוט לאתר ולתפוס אותם. אולם, לוכד נחשים מקצועי יודע לעשות זאת בצורה מהירה וחכמה, ובכך להפחית את אי הנוחות ואת החשש הרב הנלווים למצבים אלה.

פתרונות הדברה בהתאמה אישית

 

חברת ציוס המדביר מעמידה לרשותכם פתרונות הדברה, שיעזרו לכם להיפטר מהמזיקים השונים. פתרונות אלה משלבים חומרים שונים, העוזרים להתמודד עם מצבים לא פשוטים של הופעת טרמיטים, מקקים, ג'וקים, נמלים, פרעושים וגם עכברים.
החברה מציעה פתרונות הדברה בהתאמה אישית, על מנת לספק את המענה הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח, ובעיקר – כדי להיפטר לתמיד מהמזיק!

ציוס תגיע!

שם:

מייל:

טלפון:

ציוס ברשתות חברתיות

מאמרים אחרונים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. הצלחה של 100%!

הדברה יעילה ואפקטיבית

אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, בכל איזור המרכז והדרום. הדברה חזקה, מהירה ויעילה – עם תוצאות ...